“KE KOHË PËR GOCA…”/ Elgit Doda poston FOTON e veçantë me Krid-in në krahë – AlpeGossip
“KE KOHË PËR GOCA…”/ Elgit Doda poston FOTON e veçantë me Krid-in në krahë

“KE KOHË PËR GOCA…”/ Elgit Doda poston FOTON e veçantë me Krid-in në krahë

Elgit Doda dhe Klea Huta janë duke shijuar pushimet e para me vogëlushin e tyre Krid.

Këtë detaj e ka treguar dhe vetë Klea me postimet e ndryshme në llogarinë e saj ku ka zbuluar se si kujdeset për veten, djalin dhe Elgitin gjatë kësaj kohe. Megjithatë edhe Doda ka zgjedhur të ndajë një moment shumë të bukur me të birin në krahë në plazh.

“Dhe po të thoja që ke kohë për goca”, ka shkruar Elgiti krah postimit të fundit në rrjetet sociale ku shfaqet duke u kujdesur për të birin.

Me siguri këto duhet të jenë pushimet më impenjative, por dhe të ëmbla për dyshen e cila tashmë mund t’i shijojë ditët e nxehta të verës së bashku me frytin e tyre të dashurisë.

View this post on Instagram

Dhe po te thoja qe ke kohe per goca…

A post shared by GITI (@elgitdoda) on