“3 BREZA…”/ Alfio Rrotani poston FOTON nga plazhi me mesazhin domethënës – AlpeGossip
“3 BREZA…”/ Alfio Rrotani poston FOTON nga plazhi me mesazhin domethënës

“3 BREZA…”/ Alfio Rrotani poston FOTON nga plazhi me mesazhin domethënës

Ditët e fundit, çifti i njohur Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani kanë nisur pushimet në bregdetin e jugut. Ky vit pa dyshim është më speciali për dyshen, pasi ata janë bërë prindër për herë të parë dhe në pushime i shoqëron Noah i vogël. Alfio ka ndarë 2 foto, ku shfaqet ai, Noah dhe gjyshi i Noah. “3 breza në një foto”, shkruan Alfio krahas fotos së veçantë. Me siguri këto pushime janë më të bukurat për çiftin dhe familjarët e tyre.

View this post on Instagram

3 breza ne 1 foto 🥰

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani) on