U PËRFOL SE ISHIN SË BASHKU NË MALDIVE/ Capital T sapo konfirmoi lidhjen me Adrola Dushin (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
U PËRFOL SE ISHIN SË BASHKU NË MALDIVE/ Capital T sapo konfirmoi lidhjen me Adrola Dushin (FOTO+VIDEO)

U PËRFOL SE ISHIN SË BASHKU NË MALDIVE/ Capital T sapo konfirmoi lidhjen me Adrola Dushin (FOTO+VIDEO)

Capital T ka publikuar ditën e sotme këngën e tij më të re, të titulluar “Diego”. Përmes tekstit të saj Capital T ka konfirmuar zërat se ai dhe Adrola Dushi kanë qenë bashkë me pushime.

“Stinës pi thojn dimër un n’pushime jom n’Maldive. Afër me nifar dive ftyrën t’njëjt si t’Angelinës”, thuhet në këngë.

Kujtojmë se para pak ditësh u përfol se dyshja ishin në Maldive së bashku. Shkak u bënë fotot e publikuara në rrjete sociale.

Ndërsa së fundmi ata ndodhen në New York. Si Adrola, ashtu dhe Capital T e kanë vërtetuar duke ndarë foto në Instagram.

Promoted Content