"KËNGA MAGJIKE"/ Shihni si janë veshur në gjysëmfinale këngëtarët: Nga Artiola...(FOTO) - AlpeGossip
“KËNGA MAGJIKE”/ Shihni si janë veshur në gjysëmfinale këngëtarët: Nga Artiola…(FOTO)

“KËNGA MAGJIKE”/ Shihni si janë veshur në gjysëmfinale këngëtarët: Nga Artiola…(FOTO)

Ka filluar mbrëmjen e sotme gjysmëfinalja e parë e spektaklit “Kënga Magjike” i cili mban këtë vit edicionin e 20. Një garë e fortë dhe plot surpriza të cilat duket se akoma nuk kanë përfunduar.

Sot do të prezantohen 23 artistë  dhe disa prej tyre  kanë publikuar ,menjëherë foto në rrjetet sociale.

Sigurisht që të gjithë jemi kurioz të dimë si janë veshur sot këngëtarët dhe ne ju njohim me disa prej tyre.

Artiola Tosla dhe Rozana Radi

Bruno

Kejsi Tola

Era Rusi

Ardit Çuni dhe Daniela Toçi

Krusita

Anxhela Peristeri

AlpeNews.al