KLAUDIA DEL TE “KËNGA MAGJIKE” ME 12 BALERINËT ITAILIAN/ Ja si ”tallet” Olti Curri: Djemtë e Vjosës…(FOTO) – AlpeGossip
KLAUDIA DEL TE “KËNGA MAGJIKE” ME 12 BALERINËT ITAILIAN/ Ja si ”tallet” Olti Curri: Djemtë e Vjosës…(FOTO)

KLAUDIA DEL TE “KËNGA MAGJIKE” ME 12 BALERINËT ITAILIAN/ Ja si ”tallet” Olti Curri: Djemtë e Vjosës…(FOTO)

Mbrëmjen e sotme po mbahet nata e parë e gjysmëfinales së Këngës Magjike. E një ndër surprizat e këtij edicioni është edhe Klaudia Pepa si prezantuese.

Por Klaudia nukka ardhur vetëm pasi bashkë me të kanë ardhur edhe 12 balerinë të talent show “Amici”. Olti Curri menjëherë ka reaguar  në rrjetin social Instagram duke publikuar  një foto të Klaudias me 12 balerinët.

Ja dhe Klaudja me djemtë e Vjosës që në italisht quhen I ragazzi  di Marie”.