SOT “DASMA E VITIT”/ Del VIDEO. Ja si duket çifti teksa ecën… – AlpeGossip
SOT “DASMA E VITIT”/ Del VIDEO. Ja si duket çifti teksa ecën…

SOT “DASMA E VITIT”/ Del VIDEO. Ja si duket çifti teksa ecën…

Kryefjala e ditës së sotme ka qenë finalizimi i dashurisë në martesë, mes Sara Hoxhës dhe Ledion Liços. Ndonëse çifti kishte vendosur kusht që në ftesën e dasmës që kjo ditë të kalonte pa shkrepje dhe vëmendje mediatike, sërish nuk i kanë shpëtuar dot telefonave inteligjentë, përmes të cilëve tashmë mund të shpërndash gjithçka në rrjetet sociale.

Ishte pikërisht grimieri me famë botërore i cili pasi nxorri fotot e Sarës e veshur me vellon e bardhë, pak minuta më pas nxorri dhe videon e çiftit.