PRESIDENTI META TAKOHET ME FJOLLA MORINËN/ Fotografohen së bashku të veshur sportiv – AlpeGossip
PRESIDENTI META  TAKOHET ME FJOLLA MORINËN/ Fotografohen së bashku të veshur sportiv

PRESIDENTI META TAKOHET ME FJOLLA MORINËN/ Fotografohen së bashku të veshur sportiv

Ditën e sotme presidenti Ilir Meta dhe këngëtarja Fjolla Morina janë takuar rastësisht në fshatin Prevallë në Kosovë.

Fjolla ndodhej atje për drekë me nënën e saj me të cilën ka postuar edhe foto duke i shprehur dashurinë në Ditën Ndërkombëtare të Nënës.

Në të njëjtin vend ndodhej edhe presidenti të cilin Fjolla sapo e ka takuar ka bërë një foto të cilën e ka postuar në Instastory.

“Respekte”, shkruan Fjolla krah fotos me presidentin Meta.