MOS I HUMBISNI/ Këto janë veshjet më të bukura dimërore të Princeshës Diana – AlpeGossip
MOS I HUMBISNI/ Këto janë veshjet më të bukura dimërore të Princeshës Diana

MOS I HUMBISNI/ Këto janë veshjet më të bukura dimërore të Princeshës Diana

Kur u pyetën se cila e famshme ka veshjet më të mira të festave, Anna Wintour tha Kate Middleton. Ndërsa sigurisht që të gjithë janë dakord me të, duhet të theksojmë se vjehrra e ndjerë e dukeshës kishte një stil të mahnitshëm dimëror.

Shpesh flitet për sa ndikim ka stili i saj dhe pamjet e saj të motit të ftohtë nuk bëjnë përjashtim.

Sigurisht, kishte palltot e duhura fillestare dhe të duhura, të cilat ajo i veshi në ngjarje të sanksionuara nga pallati: një pallto e bukur e kuqe. Po ashtu një veshje të Princeshës Diana: një xhaketë e kuqe që ajo vishte ndërsa bënte ski në Austri në vitet ’90.

Shikoni më poshtë disa nga paraqitjet më të veçanta të Princeshës gjatë muajve të ftohtë të dimrit.