U KAPËN “MAT”/ Arbana dhe Eduarti e paskan bërë FAMILJARE lidhjen e tyre – AlpeGossip
U KAPËN “MAT”/ Arbana dhe Eduarti e paskan bërë FAMILJARE lidhjen e tyre

U KAPËN “MAT”/ Arbana dhe Eduarti e paskan bërë FAMILJARE lidhjen e tyre

Çdo ditë e më tepër gjurmët na çojnë të besojmë se shumë shpejt, Arbana dhe Eduarti janë pranë zyrtarizimit të romancës së tyre.

Kohë më parë qarkulloi në portale lajmi se vëllai i Eduartit që jeton në Itali, e kishte follow moderatoren dhe gjithashtu ajo e ndiqte në Instagram, ku ai kishte postuar edhe një foto nga një darkë që kishin konsumuar të katërt: Arbana, Eduarti, vëllai i regjisorit dhe nusja e tij.

Njësoj qenka edhe për familjen e Arbanës. Moderatorja ka ndarë dje një foto me vëllain e saj nga pushimet që po kalojnë në Turqi dhe ne të News31.al vumë re se Eduarti dhe ai, ndiqen në Instagram.