SI RRALLËHERË/ Nora Istrefi ndryshon look dhe duket yll (FOTO) – AlpeGossip
SI RRALLËHERË/ Nora Istrefi ndryshon look dhe duket yll (FOTO)

SI RRALLËHERË/ Nora Istrefi ndryshon look dhe duket yll (FOTO)

Nora Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të komentuara, si në media ashtu dhe nga publiku. Ajo numëron fansa të shumtë në rrjete sociale, ku dhe publikon vazhdimisht foto të ndryshme.

Së fundmi, me anë të një postimi Nora ka zbuluar se me ardhjen e vjeshtës ka ndryshuar look.

Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, të cilat tani janë ngjyrë kafe e hapur. Këngëtarja nuk eksperimenton shpesh me look-un e saj, por kjo ngjyrë duket që i shkon.