EKSKLUZIVE/ Linda Rei zbulon të vërtetat dhe detajet e jetës private: Nga “DHIA” Xhensila Pere, tek Albi Nako – AlpeGossip
EKSKLUZIVE/ Linda Rei zbulon të vërtetat dhe detajet e jetës private: Nga “DHIA” Xhensila Pere, tek Albi Nako

EKSKLUZIVE/ Linda Rei zbulon të vërtetat dhe detajet e jetës private: Nga “DHIA” Xhensila Pere, tek Albi Nako

Linda Rei është një ndër personazhet më të përfolura në mediat rozë për faktin  se postimet e saj “thumbuese” në rrjetet sociale komentohen gjithmonë.

Pozat provokuese. sherri virtual me Xhensila Peren si dhe “fotot ngacmuese” ndaj Albi Nakos dhe balerinës Alba Hoxhës kanë qenë në vëmendje të portaleve kohët e fundit.

Në intrvistën për AlpeNews.al Linda zbulon detajet e temave më të përfolura dhe iu shuan çdo dyshim mbi jetën private.

Intervista e plotë:

Ka ndodhur diçka e bukur në jetën tënde këto kohë. Çfarë mund të na rrëfesh ?

Në jetën time ka çdo ditë gjëra të reja por realisht ky vit është pak i mërzitçëm për mua ska pasur asgjë ose asnjëri që të më lëri shenj… jam pak e vështirë nuk jam tip që kënaqem shpejt ose me pak.

Keni pasur një sherr virtual me Xhensila Peren. A ka Linda diçka për të na thënë rreth kësaj teme ?

Sherrin e bëri ajo dhia me disa përgjigje pa lidhje, xheloze une ? Për atë që ça ska bër në Shqipëri dhe sot e kësaj dite nuk është akoma askushi që vlen. Mos të ishte per komentin tim do i ngelte 5000 like video dhe në një ditë i bëri më shumë se100k , bëri operaione plastike prap nuk ndrryshoi ngeli majmun bëj foto si tipe po ska stil. Ka fituar disa misse ka marrë pjesë në disa emisione por edhe sot e kësaj dite asnjëri nuk i ka dhën një kontrat punë në tv për çfar mund të jem xheloze? Ahahahah “pleas bitch take a life”

A ka ndonje mashkull që ia ka marrë zemrën Lindës apo single ?

Jam single dhe kështu dua të rri se shumë herë kam ndërruar jetën time për dashurin dhe e kam “ ngrënë” deri në fund, prandaj sot nuk e kam në plan fare të dashurohem ahahahah kur më kërkojn “mund të njihemi” përgjigja ime është: Pa lamborghini nuk i bëj pis këpucët 1000€ për ty. Dikush mund të mendoj që jam e leht, jo s’jam e leht thjesht vendosa të bëhem e tillë se fundja fundit realiteti botës ky është , dashuria egziston por është me afat dhe kur skadon njëri nga të dy humb unë jam ajo qe kam humbur gjithmonë por sdo ia lejoj më vetes këtë preferoj që dikush teë më thotë K*rv se sa të jem për gjynaf apo për mëshir.

Të kemi parë të publikodh foto të balerinës Alba Hoxhës dhe koreografit Albi Nako.Mund të na tregosh çfarë fshihet pas këtyre postimeve ?

Ka qenë thjesht një shaka për tu tallur me Albën meqë bëra prerjen e flokëve si ajo. Po të doja Albi Nakon do e kisha marrë kur isha në “Dance with me” por thjesht e kam shumë xhan dhe e respektoj se është një njeri shumë inteligjent.

Nuk të kemi parë këto kohë në ekran.Ka ndonjë projekt të ri që mund ta rikthej lindën në televizion?

Nuk me keni parë më në televizion thjesht për shkak që televizionet duan shikushmëri por nuk duan të paguajn. Më kanë ftuar edhe në Kosov në disa emisIone dhe nuk ishin në gjendje as të paguanin biletën as hotelin. Po ça mendojn këta që unë nga Italia do shkoj për sevap të bëj shoë? Po te jetoja në Shqipëri normalisht do kisha dal në shumë formate por prap nuk pranoj më pa pages. Ndryshe po kërkova unë por në momentin që ti më fton do të thotë që vlej dhe përse mos të marr atë që meritoj?

Linda të shohim të frekuentosh shpesh festat deri në orët e para të mëngjesit .Ke menduar ndonjëherë të heqësh dorë?

Po sinqerisht është një periudhe që po dal shumë dhe se kam bërë kështu as kur isha 20 vjeçe por si thash më parë po kaloj një fazë pak të çuditshme që nuk e di as vet ça dua as ça të bëj kështu mbush mërzitjen me vodka dhe champagne . Do heq dorë deri sa të më kaloj kjo periudha e pakënaqësis që sdi as vet arsyen thjesht kur në jet ke ça do bën ça don shkon ku don edhe gjithë bota fillon e të duket shumë e vogël. Këtë vit kam mar aq aviona sa nërzit si marin në gjithë jetën. Nga jasht mund të duket bukur jeta luksoze, me famë, me rroba firme por shpesh herë janë thjeshtë për të mbushur disa boshllëqe që nuk kan fund.

Mund të na thuash tre gjëra që nuk i dim për Linda Rein ?
Çfar nuk dinë njërzit mbi mua?

Në të vërtet nuk dinë asgjë mbi mua se po të më njihnin nuk do lodhnin gishtat duke më shkruajtur ose duke më dhën mend çfarë të bëj e ça mos të bej . Sinqerisht më intereson veç shëndeti mamit dhe me zemër e them botës le ti bjeri flaka une do iki me yatch në mes të detit. Se të themi të drejtën mos i kam gje borxh kujt? Nëse ju pëlqej më vjen mirë nëse s’iu pëlqej numri llogaris bankare nuk më ulet kështu që nuk më bën as ftoht as ngroht. Përpara bëhesha merak ndoshta por sot e kësaj dite kur kuptoj që po të kem nevoj kam veç veten time, realixova qe do kujdesem veç për mua dhe po më tha truri të bëj foto nudo do i bëj se njërzit mirë ose keq do flasin gjithmonë dhe gjëja e rëndësishme është të flasin.

/AlpeNews.al