GRABITI 900 MIJË FRANGA/ Pas lirimit të Loredanës, vëllai i reperes zbulon të vërtetën publikisht: S’do isha sonte… – AlpeGossip
GRABITI 900 MIJË FRANGA/ Pas lirimit të Loredanës, vëllai i reperes zbulon të vërtetën publikisht: S’do isha sonte…

GRABITI 900 MIJË FRANGA/ Pas lirimit të Loredanës, vëllai i reperes zbulon të vërtetën publikisht: S’do isha sonte…

Reperja e Loredana Zefi është arrestuar dje nga autoritetet zvicerane në qytetin Lucerne, pasi akuzohet  mashtruar një çift zviceran duke u zhvatur 900.000 franga bashkë me të vëllanë.

Loredana dhe vëllai i saj i madh Berati u kanë marrë para shtetases Petra Z.  dhe bashkëshortit të saj Hans, duke i kërcënuar që prej vitit 2016.

Ndërkohë që Loredana ka zgjedhur të heshti , i vëllai para disa oresh ka publikaur një video në Instastory ku nuk pranon akuzat.

“Po të ishte e vërtetë kjo e vërtet  çfarë po shkruhet në media unë nuk do të isha sonte  në 8 majë 2019 i lirë. Këto janë rrena, fjalë të flliqta ata që na kanë inatin” ,ishin fjalët e Bekimin duke mohuar lajmet që kanë qarkulluar sot.

AlpeNews.al