SULMON KOLEGËT/ Reperi “S4MM” po e kërkon famën me ofendime dhe… (FOTO) – AlpeGossip
SULMON KOLEGËT/ Reperi “S4MM” po e kërkon famën me ofendime dhe… (FOTO)

SULMON KOLEGËT/ Reperi “S4MM” po e kërkon famën me ofendime dhe… (FOTO)

Ditëne  sotme reperi i njohur Samir Selimi ose i njohur me emrin e e artit, S4mm është kthyer në kryefjalën e media dhe aryeja është thumbimi që i bëri publikisht këngëtares Enca.

Me anë të jë shkrimi në “Instastory” ai ka tallur këngëtaren mbi photoshopin që pëdor tek fotot.

Mirëpo nuk është hera e parë që reperi kërkon vëmendje në krahë të kolegëve duek i sulmuar apo ofenduar publikisht. Shpesh S4mm publikon emra dhe shkrime mbi artistët e tjerë në rrjetet sociale apo në daljet televizive.

Ja disa nga rastet kur reperi ka përdorur kolegët e tij.

Ndryshe nga herët e tjera ku jemi mësuar ta shohim duker ofenduar të tjerët S4mmna zbuloi se fiksimi i tij ishte këngëtarja Ronela Hajti. Ai i ka publikuar foton në Instagram duke marrë gjithë vëmendjen e mediave online.

Reperi Samir nga Tetova në profilin e tij në Instastory i ka bërë diss Feros.

Bone fam edhe në fund dështove“: ka shkrujatur ai pasi  Fero ka publikuar  këngën që mban titullin ‘”Bona fam”.

Nëpërmjet një postimi në Instastory S4mm  e ka thumbuar  reperin  Fuegon dhe gjithë kompaninë.Mesa duket reperi është shumë i zoti në thumbime dhe diss-et.

Alpenews.al