“ME ATO LEKË UNË FSHI…”/ Njihuni me VIP-at që morën “oferta” të çuditshme me PARA (FOTO) – AlpeGossip
“ME ATO LEKË UNË FSHI…”/ Njihuni me VIP-at që morën “oferta” të çuditshme me PARA (FOTO)

“ME ATO LEKË UNË FSHI…”/ Njihuni me VIP-at që morën “oferta” të çuditshme me PARA (FOTO)

Paraja është mjaft e rëndësishme në jetën e gjithkujt dhe e lidhur me gjithçka.

Kështu edhe në botën e showbizit ajo përbën një temë të rëndësishme dhe shpeshherë flitet për të.

Kështu ka ndodhur shumë herë që fansat tu ofrojnë para vipave për arsye të ndryshme.

Arsyet e refuzimit të tyre vipat i kanë treguar publikisht dhe alpenews.al do t’ju njohi me to si më poshtë:

Fansi i ofroi modeles së njohur, Arbenita Ismaili 500 euro që t’i shihte trupin por ja si ia ktheu ajo:

“Më kanë ofruar 100 milionë lekë për një natë, por kam refuzuar”, është shprehur ish banori i “Big Brother” Arjon Muca gjatë një interviste në një emision.

“Ka qenë një histori e gjatë. Një grua që donte të më linte një pasuri dhe nuk e pranova. Mendoj që asnjeri nuk të jep diçka kaq të madhe pa e njohur dhe pa pasur diçka. Gjithçka ka një prapaskenë. Dhuratat nuk duhen pranuar nëse nuk vijnë nga njerëz të afër”, ka rrëfyer Anxhela Peristeri teksa ishte e ftuar në emisionin “Soiree” duke shpjeguar kështu arsyen e refuzimit të parave të ofruara nga fansja.

/AlpeNews.al