Rita Ora rregullon marrëdhëniet me Dua Lipën (FOTO) – AlpeGossip
Rita Ora rregullon marrëdhëniet me Dua Lipën (FOTO)

Rita Ora rregullon marrëdhëniet me Dua Lipën (FOTO)

Dy këngëtaret shqiptare Dua Lipa dhe Bebe Rexha janë bërë bashkë në festivalin muzikor Lollapalooza.

Ato kanë performuar në festivalin e mbajtur në Grant Park në Çikago.

Bebe ka publikuar një foto në Instagram me Duan që është pëlqyer edhe nga Rita Ora.

Është raportuar se marrëdhëniet midis Duas dhe Ritës nuk janë të mira, por mesa duket këngëtaret shqiptare po i zgjidhin mosmarrëveshjet e tyre.