WOW! Alketa Vejsiu shfaqet pranë bashkëshortes së MESSI-t. Ja çfarë i bëri bashkë (VIDEO) – AlpeGossip
WOW! Alketa Vejsiu shfaqet pranë bashkëshortes së MESSI-t. Ja çfarë i bëri bashkë (VIDEO)

WOW! Alketa Vejsiu shfaqet pranë bashkëshortes së MESSI-t. Ja çfarë i bëri bashkë (VIDEO)

Ajo është një nga moderatoret më të njohura shqiptare e cila prej vitesh drejton emisione të ndryshme në vendin tonë. Bëhet fjalë për Alketa Vejsiun e cila ka shkuar së fundmi në Barcelonë për arsye punë. Ajo mori pjesë në një event mode, dhe e kemi parë gjatë gjithë kohës duke qeshur para kameras. Por ajo me telefonin e saj ka filmuar ardhjen e bashkëshortes së futbollistit të njohur Messit, Antonella Roccuzzon në të njëjtin event dhe ajo është përqafuar me të njejtën femër me të cilën u takua edhe Alketa. Në videon e postuar në Instastory, Alketa ka etiketuar Antonella Roccuzzon dhe Messin.