ME KË E KA? Habit Françeska: Ndahu nga e dashura jote, sepse unë jam e mërzitur! – AlpeGossip
ME KË E KA? Habit Françeska: Ndahu nga e dashura jote, sepse unë jam e mërzitur!

ME KË E KA? Habit Françeska: Ndahu nga e dashura jote, sepse unë jam e mërzitur!

Ajo është pa diskutim një nga ish-banoret më të famshme të Big Brother Albanias, por tashmë është e njohur edhe si një nga modelet më provokuese.

Bëhet fjalë për bukuroshen Françeska Jaçe, e cila është rikthyer të publikojë fotografi joshëse, të cilat tërheqin gjithnjë vëmendjen e mediave rozë dhe të ndjekësve të saj në rrjetet sociale, shkruan Syri.net.

Por ajo sot ajo na ka befasuar të gjithëve me një fotografi, ku shfaq linjat e saj bombastike e veshur me të zeza dhe me kërthizën zbuluar.

Ndërkohë që më shumë ka tërhequr vëmendje shkrimi anglisht, me të cilën ajo e shoqëron këtë fotografi.

“Ndahu nga e dashura jote, sepse unë jam e mërzitur!”, shkruan Françeska, e cila duket se kështu i drejtohet të dashurit të saj.

ImageImage