DEDIKIMET PËR ISH-IN/ Këto këngëtare e treguan vuajtjen publikisht: Nga Elvana tek Luana – AlpeGossip
DEDIKIMET PËR ISH-IN/ Këto këngëtare e treguan vuajtjen publikisht: Nga Elvana tek Luana

DEDIKIMET PËR ISH-IN/ Këto këngëtare e treguan vuajtjen publikisht: Nga Elvana tek Luana

Këngëtaret e njohura bëjnë shpesh deklarata të cilat ngacmojnë mediat dhe kthehen në qendër të vëmedjes.

Fjalë lënduese dhe prekëse kështu  vip-et tregojnë ndarjen nga ish-i duke paralajmëruar edhe projektin e ri kur thotë populli: “Me një gurë vret dy zogjë!”

Dhe mesa duket kohët e fundit ndarja nga i dashuri është kthyer në një  tendenc për të tërhequr vëmendje. Këngëtaret duken se kopjojn njëra tjetrën pasi të gjitha po vërshojn me dedikime pikëlluese nëpër rrjete.

Ja  disa nga deklaratat e  artistëve të cilat  na bënë me “zemër”.

Dafina Zeqiri

Elvana Gjata

Fifi

Enca

Luana Vjollca

AlpeNews.al