DJALI I TRANSFORMIMEVE/ Ja si ka ndryshuar Justin Bieber ndër vite (FOTO) – AlpeGossip
DJALI I TRANSFORMIMEVE/ Ja si ka ndryshuar Justin Bieber ndër vite (FOTO)

DJALI I TRANSFORMIMEVE/ Ja si ka ndryshuar Justin Bieber ndër vite (FOTO)

Që nga viti 2009, Justin Bieber është një ndër personazhet që ka eksperimentuar më shpesh me modelin e tij të flokëve. Ka provuar çdo lloj stili që nga fillimi i karrierës si këngëtar dhe në të shumtën e rasteve ka qëlluar në shenjë.

Pak ditë më parë ai hoqi dorë nga flokët e gjatë, duke i prerë flokët shumë shkurt. Ishte ky një fillim i ri apo një kërkesë nga partnerja e tij, Hailey Baldwin, askush nuk e di, megjithatë duhet pranuar se ndryshimi i fundit ishte drastik.

Pavarësisht se është shumë i famshëm, mbase Justin ka zgjedhur këtë mënyrë për të bërë që njerëzit të flasin gjithmonë për të. Më poshtë do të gjeni të gjitha transformimet e Justin ndër vite.