“MË BËN TË DRIDHEM”! Olta Gixhari rrëfen emocionet e të qenit nënë: Amar është djali i vetëm në botë që… (FOTO) – AlpeGossip
“MË BËN TË DRIDHEM”! Olta Gixhari rrëfen emocionet e të qenit nënë: Amar është djali i vetëm në botë që… (FOTO)

“MË BËN TË DRIDHEM”! Olta Gixhari rrëfen emocionet e të qenit nënë: Amar është djali i vetëm në botë që… (FOTO)

Vetëm pak ditë pasi u bë nënë për herë të parë, Olta Gixhari flet për ndjenjat dhe emocionet që i ka dhuruar të qenit nënë.

Përmes një mesazhi në rrjete sociale, Olta rrëfen se vogëlushi i asaj Amar është kthyer në vëmendjen e saj, aq sa edhe partneri është bërë xheloz.

Po ajo që duhet përmendur është se Olta ka vetëm 9 ditë që është bërë nënë dhe shihet në super formë, teksa ka pozuar me një bluzë të shkurtër, ku shihet edhe barku.

“Ja dhe mami ja doli te bej nje foto po shapka shtepie. Amar eshte djali i vetem ne kete bote qe me ka bere te qaj te qesh te vuaj te lumturohem,te qendroj pa gjume,me ben te drridhem,me jep forc,te mendoj ndryshe per te ardhmen… sa me eshte bere xheloz dhe burri. Jam njeriu me i lumtur ne bote me ju te dy prane,” shkruan aktorja.

Screenshot 20