“PO MË DILTE ZEMRA VENDIT”/ Ilnisa tregon çfarë e emocionoi gjatë takimit me Meritonin: U lëshova kur… – AlpeGossip
“PO MË DILTE ZEMRA VENDIT”/ Ilnisa tregon çfarë e emocionoi gjatë takimit me Meritonin: U lëshova kur…

“PO MË DILTE ZEMRA VENDIT”/ Ilnisa tregon çfarë e emocionoi gjatë takimit me Meritonin: U lëshova kur…

Gazetarja Ilnisa ​​Agolli, ish konkurrente e BBV3, rrëfeu sot emocionet e forta të takimit emocionues me Meritonin pak ditë më parë në shtëpinë e Big Brother.

E në rubrikën “Mos bjer me top” në E Diell, Ilnisa ​​tha se ishte përmbajtur derisa Meritoni i tha “vërë kokën te unë” dhe emocionet shpërthyen tha ajo.

“Isha shumë e emocionuar, unë u murosa. Njeriut dhe i ndodh të përmbahet. Kur më se çfarë ke je e mërzitur, vëre kokën te unë, aty u lëshova.

Po më dilte zemra vendit, prandaj më tha pse je kaq emocionuar, ishte si një film. Ishin emocione të vërteta, më erdhi rrahja e tij në vesh. Lidhja ime u keqkuptua në fillim, por u kuptua në fund. I përulem publikut”-u shpreh Ilnisa