Në fundin e pritjes së ëmbël, Xhensila Myrtezaj ka dy fjalë për këngëtaren shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
Në fundin e pritjes së ëmbël, Xhensila Myrtezaj ka dy fjalë për këngëtaren shqiptare (FOTO)

Në fundin e pritjes së ëmbël, Xhensila Myrtezaj ka dy fjalë për këngëtaren shqiptare (FOTO)

Dashuria e çiftit Xhensila-Bes për pak ditë pritet të bekohet me një fëmijë pasi kënhëtarja është në ditët e fundit të shtatzënisë. Edhe pse në këtë kohë ajo shihet ende tepër aktive në rrjete sociale.

Madje ajo ka mbështetur edhe këngëtaren e ‘ON Records’, Kidën me produksionin e saj të fundit. Kënga më e re nga Kida titullohet “MAS” dhe pritet të jetë HIT-i kësaj vere, por kjo mbetet për tu parë.
“You burning baby”, shkruan Xhensila, Kidës duke e komplimentuar se e ka ‘djegur’ me këtë këngë. Ndërkohë Kida ja kthen duke e quajtur motrushe edhe duke e falenderuar shumë.