Tha se do ja digjte vilën të dashurit po ta tradhtonte, fansja nxjerr bllof Encën - AlpeGossip
Tha se do ja digjte vilën të dashurit po ta tradhtonte, fansja nxjerr bllof Encën

Tha se do ja digjte vilën të dashurit po ta tradhtonte, fansja nxjerr bllof Encën

Videoklipi i fundit nga Enca me titull “Dua” pati një bujë shumë të madhe për shkak të tematikës që trajtonte dhe skenave erotike. Disa e pëlqyen e disa e kritikuan, megjithatë klipi pati shumë sukses duke arritur 7 milion shikime në Youtube.

Enca herë pas here poston në Instagram foto e video nga klipi dhe kështu ka vepruar edhe sot duke publikuar pjesën kur ajo djeg vilën.

“Më tradhto dhe do ta djeg vilën”, shkruan Enca, por një fanse e saj e nxjerr bllof duke i komentuar se në video është mashkulli që ka lidhje me dy femra.

“Haha po, por po flas për jetën reale tani”, i replikon Enca duke e shoqëruar komentin me një emoji duke qeshur.