“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Tayna “thyen rekordin”, ja sa LIKE ka marrë në postimin e fundit (FOTO) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Tayna “thyen rekordin”, ja sa LIKE ka marrë në postimin e fundit (FOTO)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Tayna “thyen rekordin”, ja sa LIKE ka marrë në postimin e fundit (FOTO)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Tayna me 127,544 like, ajo ka postuar një foto nga klipi i saj më i fundit, e ndkejur nga 1.5M followersa.

A ju pëlqeu Tayna në klipin e fundit? Ta marrim si po, pasi edhe liket e tregojnë vetë.

Më pas vjen Luana Vjollca me 47,397 like, e cila ka postuar një foto me bikini dhe duket tërheqëse.

Kejvina Kthjella me 37,749like.

Më pas Nora Istrefi me 27,990 like.

Alketa Vejsiu me 10,321 like.