SARA I THOTË JE SHUMË E LODHSHME/ Lori Hoxha nuk ia përton me përgjigjen: Si ti…(FOTO) – AlpeGossip
SARA I THOTË JE SHUMË E LODHSHME/ Lori Hoxha nuk ia përton me përgjigjen: Si ti…(FOTO)

SARA I THOTË JE SHUMË E LODHSHME/ Lori Hoxha nuk ia përton me përgjigjen: Si ti…(FOTO)

Sara dhe Lori Hoxha janë padyshim dy nga motrat më të njohura e ët komentuara të shoubizit shqiptar.

Aksioneret e ‘Top Medias’ kanë mijëra ndjekës në rrjetet sociale, ku Lori është ajo më e angazhuara në to.

Ajo është një ndër vajzat më të komentuara në rrjete sociale. Ajo ka treguar disa detaje nga jeta e saj nëpërmjet instastory.

Ndër komentet e shumta që iu bënë ajo përzgjodhi disa dhe kështu ndjekësit do e pyesnin ose tregonin diçka në lidhje me të dhe ajo do u tregonte nëse ishte e vërtetë apo jo.

“Je shumë e lodhshmem. As in të lodh trutë”, i shkruan Sara, ndërsa Lori ia kthen kështu: “Sara Hoxha si ti pak a shumë”