UINDI, MOTRA E ENCËS KAPET KEQ ME TË DASHURIN/ E flliq atë përpara fansave (FOTO) - AlpeGossip
UINDI, MOTRA E ENCËS KAPET KEQ ME TË DASHURIN/ E flliq atë përpara fansave (FOTO)

UINDI, MOTRA E ENCËS KAPET KEQ ME TË DASHURIN/ E flliq atë përpara fansave (FOTO)

Uindi Haxhia, motra e vogël e këngëtares Enca është kthyer shumë shpejt në një nga personazhet më të komentuar në media, e cila me fotot dhe videot provokuese merr vëmendjen e të gjithëve.

Shumë e ndjekur në rrjetet sociale, Uindi krahas këshillave që jep për make-up-in, shpesh herë bën edhe deklarata të forta duke thumbuar persona të ndryshëm. Së fundmi ajo është kapur me ish të dashurin e saj dhe e ka flliqur atë publikisht.

Uindi ka publikuar një foto të frikshme ku në të shfaqen disa zinxhirë dhe një skelet i lidhur, pranë saj ajo ka shkruar: “Ishi im në pritje të një të dashure më të mirë se unë”, duke u tallur me të.