“VËRI FRE FILTRAVE SE TË SHOHIM DHE NGA AFËR”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO) – AlpeGossip
“VËRI FRE FILTRAVE SE TË SHOHIM DHE NGA AFËR”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

“VËRI FRE FILTRAVE SE TË SHOHIM DHE NGA AFËR”/ Komentet PIKANTE të ditës, çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

Komentet negative janë bërë tashmë pjesë e pandashme e profileve të vipave në Instagram.

Ashtu si gjithnjë, për të gjithë ju që i keni humbur Alpenews.al ju sjell një përmbledhje të tyre si më poshtë:

Këngëtarja e njohur Enca Haxhiaj ka publikuar një foto ku ka ekspozuar format trupore por njëri prej fansave e ironizon duke i thënë se ka rrezikuar shumë:

 

 

Uindi Haxhiaj motra e këngëtare Enca Haxhiaj njihet për lookun e saj mjaft ekstavagant dhe së fundmi ka publikuar një foto në të cilën ka marrë një kritikë të ashpër nga një fans:

Rudina Dembacaj ka publikuar foto nga seti i saj artistik por njëri prej komentuesve i shkruan :

/AlpeNews.al