ÇIFTI MË I BUKUR/ Zgjidhet partnerja në film e Kivanç Tatlitug dhe të gjithë e duam shumë (FOTO) - AlpeGossip
ÇIFTI MË I BUKUR/ Zgjidhet partnerja në film e Kivanç Tatlitug dhe të gjithë e duam shumë (FOTO)

ÇIFTI MË I BUKUR/ Zgjidhet partnerja në film e Kivanç Tatlitug dhe të gjithë e duam shumë (FOTO)

Është zgjedhur më në fund partnerja e re në film e aktorit super seksi Kivanç Tatlitug.

Mediat turke bëjnë me dije se aktorja që do të interpretojë në krah të tij është Elcin Sangu, e njohur për rolin e saj në serialin “Dashuri me qira”.

Seriali i ri turk “Çarpışma”, do të nisë së shpejti xhirimet dhe prej kohësh kishte ngelur vakant roli i aktores protagoniste.

Fillimisht iu propozua Cansu Dere-s, por ajo e refuzoi duke e quajtur “të papërshtatshëm”.

Ndërkohë pjesë e kastit të filmit do të jenë edhe aktorë të tjerë të njohur, mes të cilëve, Melisa Pamuk dhe Erkan Can.