GAFA e Alban Dudushit, i thotë Alketës në emisionin e vet… “Mirëseerdhët” – AlpeGossip
GAFA e Alban Dudushit, i thotë Alketës në emisionin e vet… “Mirëseerdhët”

GAFA e Alban Dudushit, i thotë Alketës në emisionin e vet… “Mirëseerdhët”

Alban Dudushi është i ftuari i parë sot “Në Kurhtin e Piter Pan”. Mirëpo Alban Dudushi duke qenë se nuk ka qenë i ftuar në emisione të tjera po vetëm ka moderuar, u ngatërua kur hyri në sallën e Piter Pan dhe nuk tha “mirësejugjeta” por “mirëseerdhët”.

Kjo ka shkaktuar të qeshura në sallë. Menjëherë sa u ul Albani e tha dhe vetë “gafën” e tij, duke pranuar dhe një herë që është instiktive./AlpeNews.al