“DASHUROHEMI NGA POPULLI E MES TIJ KA EDHE FEMRA”/ Florjan Binaj i përgjigjet me humor pyetjes për… (VIDEO) – AlpeGossip
“DASHUROHEMI NGA POPULLI E MES TIJ KA EDHE FEMRA”/ Florjan Binaj i përgjigjet me humor pyetjes për… (VIDEO)

“DASHUROHEMI NGA POPULLI E MES TIJ KA EDHE FEMRA”/ Florjan Binaj i përgjigjet me humor pyetjes për… (VIDEO)

Aktori i humorit, Florian Binaj i ftuar në “360 Gradë” në Ora News u pyet me humor nëse artistët kanë sukses me femrat.

Pjesë nga debati: 

Binaj: Kam 15 vjet në Portokalli, 15 vjet i martuar. Në të njëjtën kohë u martuam. Ishte rastësi. Të gjithë artistët dashurohen nga populli dhe në popull ka edhe femra. Ishte një fjali Nard Ndoka. Nuk është dashuri erotike. Ne artistëve na duan, se ne themi të vërtetën.