Me siguri e keni humbur! Shihni momentin kur Fifi godet në të pasme Dj Sardin dhe i thotë: Ohh çfarë… (VIDEO) – AlpeGossip
Me siguri e keni humbur! Shihni momentin kur Fifi godet në të pasme Dj Sardin dhe i thotë: Ohh çfarë… (VIDEO)

Me siguri e keni humbur! Shihni momentin kur Fifi godet në të pasme Dj Sardin dhe i thotë: Ohh çfarë… (VIDEO)

Kur dy artistë bëhen bashkë!

Fifi është një këngëtare shumë e talentuar me një vokal të jashtëzakonshëm dhe është shumë e dashur nga publiku. Ndërkohë që Sardi është një ndër Dj më në zë në kryeqytet dhe shpesh herë është në qendër të mediave rozë, pavarësisht se ka preferuar ta mbajë larg syrit të publikut jetën e tij sentimentale.

Dy artistët ishin të ftuarit e rradhës në emisionin e Arjola Shehu.
Moderatorja simpatike ka ndarë me ndjekësit e saj disa momente para xhirimeve dhe ka bërë shumë mirë sepse kemi qeshur me lot. Tashmë e dimë të gjithë se Fifi ka nivel të lartë humori dhe nuk rresht së na e treguari këtë.

Në një nga videot e postuara nga Arjola, Fifi shihet duke goditur Dj Sardin në të pasme me një enë kuzhine dhe i thotë: Ohh çfarë prapanice!

Por Dj i njohur nuk rri duarkryq dhe ia kthen në të njejtën mënyrë.