NUK NDALET KEJVINA/ Pozon joshëse dhe tregon format seksi (FOTOT) – AlpeGossip
NUK NDALET KEJVINA/ Pozon joshëse dhe tregon format seksi (FOTOT)

NUK NDALET KEJVINA/ Pozon joshëse dhe tregon format seksi (FOTOT)

Kejvina Kthella është një prej modeleve më të njohura shqiptare.

Biondja bukuroshe njihet për linjat e saj seksi, të cilat nuk heziton ti ekspozojë në rrjetet sociale.
Edhe në postimet e radhës nuk kishte si të ishte ndryshe teksa pozoj nga dhoma e gjumit.

25 vjeçarja dukej seksi dhe në top formë në veshje të ngushtë të cilat e bënin të dukej një “bombë”.