1 MUAJ ME EMIN/ Jonida Vokshi ndan emocionet: Na ke bërë njerëzit më të lumtur të botës (FOTO) – AlpeGossip
1 MUAJ ME EMIN/ Jonida Vokshi ndan emocionet: Na ke bërë njerëzit më të lumtur të botës (FOTO)

1 MUAJ ME EMIN/ Jonida Vokshi ndan emocionet: Na ke bërë njerëzit më të lumtur të botës (FOTO)

Një muaj më parë Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër me vajzën e tyre, Emi. Dyshja e ndau lumturinë e këtij momenti të veçantë edhe në rrjetet sociale, njëjtë si në postimin e fundit të moderatores.

“Ti erdhe në jetët tona si sot një muaj më parë për t’i ndryshuar rrenjësisht ato. Muaji më i bukur i jetës sime. Na ke bërë njerëzit më të lumtur të botës o Em! E vogla jonë ti”, ka shkruar Vokshi krah fotos ku duket se i ka duart e bashkuara me vogëlushen.

Me siguri ky muaj ka qenë tepër emocionues për Jonidën dhe Besnikun që kanë mundur të mbajnë në krahë frytin e tyre të dashurisë. Ata kanë treguar se Emi i ka sjellë shumë lumturi dhe se këto janë momentet më me vlerë për të dy ata.