TËRBOHET RRJETI/ Oriola Marashi publikon fotot NUDO dhe tregon planet për tu bërë nënë – AlpeGossip
TËRBOHET RRJETI/ Oriola Marashi publikon fotot NUDO dhe tregon planet për tu bërë nënë

TËRBOHET RRJETI/ Oriola Marashi publikon fotot NUDO dhe tregon planet për tu bërë nënë

Oriola Marashi është një ndër femrat më seksi të showbizit shqiptar e cila dallohet për format bombastike dhe këmbët e gjata.

Ditën e sotme Oriola ka publikuar një foto në profilin e saj në “Instagram” ku shfaqet shumë sensuale dhe siç e ka bërë nëna.Edhe pse është munduar të mbështillet me një tyl ngjyrë kafe trasparente çdo gjë duket sheshit.

Unë kam një të dashur që quhet muzikë dhe shumë shpejt do të bëhemi me fëmijë”:shkruan krahas fotos modelja.