KOMORDARE “UNICORN”/ Njihuni me vajzat e ekranit që pozuan mbi të. Nga Françeska tek… (FOTO) – AlpeGossip
KOMORDARE “UNICORN”/ Njihuni me vajzat e ekranit që pozuan mbi të. Nga Françeska tek… (FOTO)

KOMORDARE “UNICORN”/ Njihuni me vajzat e ekranit që pozuan mbi të. Nga Françeska tek… (FOTO)

Pushimet duket se vazhdojnë për një pjesë të madhe të VIP-eve.

Vajzat e ekranit duket se nuk i kanë shpëtuar dot trendit të momentit. Dhe është pikërisht komordarja “Unicorn”.

Kush tha që personazhet vizatimor janë vetëm për fëmijët?

Zaimina Vasjari

Françeska Jaçe

Alba Hoxha

Blogerja Krista Merkoçi