Xhensila përplot 1 milionë ndjekës në “Instagram”, feston në mënyrë më të veçantë (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila përplot 1 milionë ndjekës në “Instagram”, feston në mënyrë më të veçantë (FOTO)

Xhensila përplot 1 milionë ndjekës në “Instagram”, feston në mënyrë më të veçantë (FOTO)

Xhensila Myrtezaj para pak ditësh arriti të grumbulloj në llogarinë e saj në “Instagram” përplot 1 milonë ndjekës.

Kurse një suksese të tillë, ajo e ka ndarë edhe po në këtë rrjet social përmes fotografive. Ku shohim lule dhe ëmbëlsira.

“Faleminderit ndjekësve dhe fansave” ka shkruar Xhensila.