TËRBON RRJETET/ Charlotte Mckinney i heq të gjitha, nuk i lë gjë imagjinatës (FOTO) – AlpeGossip
TËRBON RRJETET/ Charlotte Mckinney i heq të gjitha, nuk i lë gjë imagjinatës (FOTO)

TËRBON RRJETET/ Charlotte Mckinney i heq të gjitha, nuk i lë gjë imagjinatës (FOTO)

Charlotte Mckinney, modele dhe aktore amerikane, ka publikuar në Instagram një foto krejtësisht nudo për kënaqësinë e 1,3 milionë ndjekësve të saj.
Modelja 24-vjeçare ka thënë në një intervistë se stërvitet 6 herë në javë.

Madje, ajo i vazhdon ushtrimet edhe pse shpesh është gati të heqë dorë prej tyre për shkak se i merren mendtë nga sforcimi i përditshëm.Duket qartë që lodhja në palestër jep frytet e veta.