KORONAVIRUSI/ Arbenita e dëshpëruar, ja ç’i ndodhi në karantinë (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
KORONAVIRUSI/ Arbenita e dëshpëruar, ja ç’i ndodhi në karantinë (FOTO+VIDEO)

KORONAVIRUSI/ Arbenita e dëshpëruar, ja ç’i ndodhi në karantinë (FOTO+VIDEO)

Modelja Arbenita Ismajli është prej ditësh e izoluar në shtëpi por siç duket nuk po e përjeton dhe aq mirë. Ajo ka publikuar në Instastory një video ku tregon fytyrën e saj gjatë këtyre ditëve.

Fytyra e saj ka nisur të mbushet me puçrra, që me siguri i janë shkaktuar nga stresi. “Se di çfarë po i ndodh lëkurës time”, shkruan modelja krahas videos teksa duket mjaft e mërzitur.