NDEZ CIGARE ME VJEHRRIN E RI/ Rudina Dembacaj: A të dukem naj fare vajze, a jam e mirë or bab? (VIDEO) – AlpeGossip
NDEZ CIGARE ME VJEHRRIN E RI/ Rudina Dembacaj: A të dukem naj fare vajze, a jam e mirë or bab? (VIDEO)

NDEZ CIGARE ME VJEHRRIN E RI/ Rudina Dembacaj: A të dukem naj fare vajze, a jam e mirë or bab? (VIDEO)

Aktorja Rudina Dembacaj vazhdon të shijojë lidhjen me Mark Frrokun ku publikon foto të ndryshme nga përditshmëria, vetëm ose me partnerin.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një video teksa shihet me vjehrrin e saj babin e Mark Frrokut, me të cilin po pi duhan.

Aktorja ka vendosur që ta ngacmojë vjehrrin e saj duke e pyetur nëse i duket ndonjë vajzë e mirë, dhe ai i është oërgjigjur Po, ndërkohë që më tej ajo dëgjohet ta thërrasë atë “bab”.

Rudina: A të dukem naj farë vajze? A jam e mirë?

Babai i Frrokut: Për mua je shumë e mirë? Nuk na len rehat nana me Markun.