Xhensila i “ktheu në modë” FOTOT pa tualet! Ç’do të tregojë ajo? – AlpeGossip
Xhensila i “ktheu në modë” FOTOT pa tualet! Ç’do të tregojë ajo?

Xhensila i “ktheu në modë” FOTOT pa tualet! Ç’do të tregojë ajo?

Është një nga këngëtaret më të dashura në vendin tonë dhe një fakt i tillë dëshmohet me dashurinë që këngët e saj dëgjohen.
Megjithatë kohët e fundit këngëtarja Xhensila Myrtezaj na ka surprizuar me një seri fotosh të publikuara prej saj ku shfaqet me make-up.

Siç shohim edhe në foton e publikuar gjatë ditës së sotme Xhensila e mrekullueshme dhe më në formë se kurrë, ndonëse nuk ka grim. Mesa duket Xhensila do ti mbylli gojën të gjithë atyre që e akuzojnë për ndërhyrje apo për “bukuri” të ardhur nga makeup-i.