Luana Vjollca “kapet mat”, për vizitë tek kandidati për BURRË (FOTO) – AlpeGossip
Luana Vjollca “kapet mat”, për vizitë tek kandidati për BURRË (FOTO)

Luana Vjollca “kapet mat”, për vizitë tek kandidati për BURRË (FOTO)

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar, ndonëse lidhjen kanë tentuar ta mbajnë të fshehtë dhe ende nuk e kanë konfirmuar publikisht. Megjithatë fotot ku janë kapur mat së bashku e kanë zbuluar lidhjen e tyre me kohë.

Teksa Luana jeton në Tiranë, Krenari shtëpinë e ka në Prishtinë dhe për çiftin distanca duhet të jetë problem, megjithatë ata shihen shpesh të vizitojnë qytetet e njëri-tjetrit për t’u takuar.

Ditën e djeshme ka qenë Luana ajo që ka vizituar Krenarin duke shkuar në Prishtinë. Në një foto të publikuar në Snapchat, moderatorja shihet në një lokal teksa lokacioni i saj tregon Prishtina.

Muajin e kaluar u tha se Krenari dhe Luana kanë vendosur të martohen dhe ceremonia do mbahet këtë vit, megjithatë ky lajm ende nuk është i sigurt dhe çifti nuk ka reaguar lidhur me këtë.