EPIKE/ Videon e Bleona Qeretit duke u veshur në makinë nuk duhet humbur (VIDEO) - AlpeGossip
EPIKE/ Videon e Bleona Qeretit duke u veshur në makinë nuk duhet humbur (VIDEO)

EPIKE/ Videon e Bleona Qeretit duke u veshur në makinë nuk duhet humbur (VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti prej kohësh tashmë jeton në Amerikë ku dhe po ndjek karrierën e saj atje. Bleona është mjaft e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale ku nuk ngurron që vazhdimisht të publikojë foto dhe video që marrin vëmendjen e të gjithëve.

Bleona from xing.al on Vimeo.


Së fundmi, këngëtarja shqiptare ka publikuar një video në Instastory ku shihet duke u veshur në makinë. Teksa qëndron në vendin e shoferit, Bleona shihet duke veshur çizmet e gjata, ndërkohë që makinat që kalojnë pranë saj e shohin me habi.

“Ça ke që shef mi shpirti ik te gruaja jote në shtëpi”, dëgjohet ti thotë Bleona makinës që kalon pranë saj, ndërkohë që pasi u bë gati për setin fotografik Bleona i thotë bashkëpunëtorëve: “Me qetësi dhe dashuri, mbaroi kjo punë. Tani Ikim ku do doni!”