Ermal Mamaqi i ftoi në emision por Blunt dhe Real 1 sulmojnë keq: Ti je një f***ing p*** (VIDEO) – AlpeGossip
Ermal Mamaqi i ftoi në emision por Blunt dhe Real 1 sulmojnë keq: Ti je një f***ing p*** (VIDEO)

Ermal Mamaqi i ftoi në emision por Blunt dhe Real 1 sulmojnë keq: Ti je një f***ing p*** (VIDEO)

Blunt dhe Real 1, kanë qenë së fundmi kryefjala e mediave jo vetëm me sherrin ndaj Gjikos, Ledrit e Faton Shoshit, por edhe me projektet e reja “Qika jeme”, “1 problem” dhe e fundit “Tululu” që kanë tërhequr shumë vëmendjen.

Blunt dhe Real janë të ftuar në këtë puntatë të “Xing me Ermalin” dhe sot kanë xhiruar emisionin që do transmetohet të shtunën. Mirëpo fill pas xhirimeve dy reperët kanë shpërthyer në sharje ndaj moderatorit Ermal Mamaqi.

“Kam një sqarim për një njeri që nuk e kam ditur kurrë që është kaq p*ssy i madh. Ermal Mamaqi ti je një f****g p*ssy. Si po i shan shaolinat më të stërpiktit në vend?”, shprehet me nerva Blunt.

Megjithatë nuk dihet ende çfarë ka ndodhur mes tyre gjatë xhirimit të emisionit. Na mbetet ta zbulojmë këtë të shtunë në “Xing me Ermalin”, ora 21:00.