Nuk fshihet më! Armela poston foton intime e shtrirë pranë të dashurit të ri (FOTO) – AlpeGossip
Nuk fshihet më! Armela poston foton intime e shtrirë pranë të dashurit të ri (FOTO)

Nuk fshihet më! Armela poston foton intime e shtrirë pranë të dashurit të ri (FOTO)

Armela Hyseni ka qenë një ndër banoret më të përfolura të “Big Brother 9”. Pasi i dha fund lidhjes me ish-banorin tjetër të “Big Brother”, Damianon, kaloi një periudhë të gjatë vetëm. Por kohët e fundit është përfolur se ka nisur një lidhje të re dashurie.

Vetëm pak ditë më parë ish-banorja e “Big Brother” postoi në Instastory një foto ku mbante dorën e një djali, një sinjal i qartë ky së ajo është në një lidhje të re dashurie.

Mirëpo Armela nuk është mjaftuar me kaq dhe sot ka postuar në Instastory një foto tjetër ku shfaqet e shtrirë pranë një mashkulli që me shumë mundësi është i dashuri i saj i ri.

 

Ndërkohë të gjithë jemi në pritje të fotos së radhës që Armela do të publikojë në Instagram, e cila pritet të zbulojë më shumë nga identiteti i të dashurit të saj të ri.