SHUMË KLAS/ Kjo veshje e Meghan Markle do ti duhet të gjitha vajzave që punojnë në zyra – AlpeGossip
SHUMË KLAS/ Kjo veshje e Meghan Markle do ti duhet të gjitha vajzave që punojnë në zyra

SHUMË KLAS/ Kjo veshje e Meghan Markle do ti duhet të gjitha vajzave që punojnë në zyra

Vetëm pesë muaj pas lindjes së Archie-t, dukesha Meghan Markle iu kthye punës. Ajo ishte pjesë e një eventi bamirësie. Ky event bamirësie do t’ju vijë në ndihmë të gjitha grave që të gjejnë rroba të përshtatshme për intervistë pune dhe quhet ‘iCollectClothes’.

Meghan u pa më në formë se kurrë dhe si gjithmonë ra në sy për stilin e saj mjaft fin. Ajo gjithashtu mbante veshur një palë vathë të Princeshë Dianës.