“NGELE RRUGËVE”/ Tayna nuk ia përton përgjigjen këtij personazhi të njohur (FOTO) – AlpeGossip
“NGELE RRUGËVE”/ Tayna nuk ia përton përgjigjen këtij personazhi të njohur (FOTO)

“NGELE RRUGËVE”/ Tayna nuk ia përton përgjigjen këtij personazhi të njohur (FOTO)

Tayna është reperja më e përfolur e momentit në vendin tonë dhe mesa duket ka ndërmend të vazhdojë të jetë. Ajo së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re “Doruntina” që po rezulton mjaft e suksesshmeEdhe pse ka vetëm 3 muaj që është bërë pjesë e tregut muzikor shqiptar ndiqet nga një numër i madh fansash në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive në INSTAGRAM ku publikon foto e video të ndryshme për ndjekësit e saj të shumtë. Fotoja e saj e fundit është me të vërtetë shumë seksi dhe këngëtarja e njohur mori shumë komente.

Një koment i la edhe personazhi i njohur në Instagram, komediani Burim Ademi i cili i shkroi: Kejt ke dal fare veç rrugve po rrin”, sigurisht që në kuadër të shakasë dhe Tayna ia ktheu: “Jetë e vështirë kjo e rrugës G”.