Ledri Vula poston fotografi, po vëmendjen e merr dikush tjetër - AlpeGossip
Ledri Vula poston fotografi, po vëmendjen e merr dikush tjetër

Ledri Vula poston fotografi, po vëmendjen e merr dikush tjetër

Ledri Vula është një nga reperët më të dashur më të suksesshëm dhe pa dyshim më unik shqiptar.

Ledri jo vetëm reper me famë, por njihet edhe si një nga meshkujt më të pashëm gjithashtu.

Reperi është tejet aktiv edhe në rrjete sociale, ai së fundmi ka postuar një fotografi në rrjetin e tij social Insagram ku shfaqet me një qenush, i cili po i bën shoqëri Ledrit.

Ai siç duket po kalon një vikend relaksues në një vend turistik. Pamje këto jo të rralla kohëve të fundit nga ana e tij.