Elvana me të KUQE! Por shihni çfarë veshën VIPAT në ditëlindjen SPECIALE të saj (FOTO) – AlpeGossip
Elvana me të KUQE! Por shihni çfarë veshën VIPAT në ditëlindjen SPECIALE të saj (FOTO)

Elvana me të KUQE! Por shihni çfarë veshën VIPAT në ditëlindjen SPECIALE të saj (FOTO)

Mbrëmjen që lamë pas në ditëlindjen e saj këngëtarja Elvana Gjata ka realizuar një koncert privat me 100 të ftuar.
Në këtë koncert ajo ka kënduar këngë nga albumi i saj i ri, këngët e të cilit do të publikohen në YouTube pak ditë më vonë.

Në këtë koncert ka patur të pranishëm shumë personazhe të njohur të ekranit, showbizit dhe jetës publike të cilët nuk nguron të publikojnë foto nga ky event.

E veshur me një fustan të kuq dhe me dekolte të hapur e “zonja e shtëpisë” dukej mjaft në formë. Këngët ishin të kompozuara nga kantautori i njohur shqiptar Pirro Çako.