“NËNA MË E LUMTUR NË BOTË”/ Adelina Tahiri po kalon kohët më të bukura – AlpeGossip
“NËNA MË E  LUMTUR NË BOTË”/ Adelina Tahiri po kalon kohët më të bukura

“NËNA MË E LUMTUR NË BOTË”/ Adelina Tahiri po kalon kohët më të bukura

Adelina Tahiri para pak javësh u bë nënë e një djali.
Ajo dhe avokati  Serjozha Markov u bënë prindër për herë të parë të një djali, të cilin e quajtën Jon.

Dhe tani, siç duket këngëtarja Tahiri është nëna më e lumtur në botë teksa çdo ditë sjell foto të ëmbla të të birit.

Në këtë të fundit Adelina ka zgjedhur të mos ia zbulojë fytyrën djalit, por fotografon dhomën e tij e cila duket tejet e mahnitshme.

Adelina po ashtu mbrëmë festoi përvjetorin e tretë të lidhjes me avokatin Markov ndërsa dyshja u martuan në dhjetor të vitit të kaluar.