VESA LUMA ARRIN SUKSESE NË ZELANDËN E RE/ Renditet mes influencuesve më të rëndësishëm (FOTO) – AlpeGossip
VESA LUMA ARRIN SUKSESE NË ZELANDËN E RE/ Renditet mes influencuesve më të rëndësishëm (FOTO)

VESA LUMA ARRIN SUKSESE NË ZELANDËN E RE/ Renditet mes influencuesve më të rëndësishëm (FOTO)

Vesa Luma ndërtoi jetën e saj në Zelandën e Re për një kohë të gjatë, ndërsa së fundmi u rikthye në vendlindje bashkë me të birin për disa muaj. Gjatë kohës që ka jetuar në shtetin e largët, ajo ka zbuluar se është marrë me projekte muzikore herë pas here.

Mbrëmë Vesa ka zbuluar se profili i saj në ‘Instagram’ renditet mes atyre më me ndikim në Zelandën e Re. “Kjo është çmenduri”,-ka shkruar këngëtarja krahas fotove me të dhënave.

Rrjetet sociale janë kthyer në pjesë të domosdoshme të jetës sonë prej vitesh dhe influenca që kanë sidomos personazhet publikë nëpërmjet tyre tek publiku rritet çdo ditë. Shumë personazhe kanë filluar të njihen nëpërmjet rrjeteve sociale duke qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Mbase ky do të jetë edhe fati i Vesës.